Informujemy, że ta witryna korzysta z plików cookies. W każdej chwili możesz dostosować ustawienia dla plików cookies w swojej przeglądarce. Wiem zamknij.
Tabela modelowa
ModelQX2 - 2.0QX2 - 2.5QX3 - 3.0QX2 - 2.5*
Typ silnikaElektrycznyElektrycznyElektrycznyElektryczny
Udźwig [t]2.002.503.002.50
Środek ciężkości ładunku [mm]500500500500
Dostępne maszty [mm]3000 - 70003000 - 70003000 - 7000 
Długość do czoła wideł [mm]233024752485 
Promień skrętu zewnętrzny [mm]1990199021402140
Szerokość [mm]1180118012501180
Podwozie standardowe [mm]1515151516601660
Rozstaw osi [mm]1515151516601660
Osłona [mm]2235223522352235