Informujemy, że ta witryna korzysta z plików cookies. W każdej chwili możesz dostosować ustawienia dla plików cookies w swojej przeglądarce. Wiem zamknij.

UniCarriers zmienia się w TCM

Zmiana – to w skrócie fakt, że ktoś staje się inny lub coś staje się inne niż dotychczas, to zastąpienie czegoś czymś. Marka UniCarriers zmienia się w markę TCM właśnie by stać się inną, lepszą niż dotychczas, silniejszą i bardziej rozpoznawalną. TCM Always Evolving!
W kwietniu 2020 roku ogłoszono integrację europejskich firm Mitsubishi Caterpillar Forklift Europe (MCFE) i UniCarriers Europe (UCE) z grupą Mitsubishi Logisnext Europe (MLE). Oprócz celu, jakim było zwiększenie i zacieśnienie współpracy między europejskimi zakładami produkcyjnymi grupy, główny nacisk został położony na synergię i optymalizację asortymentu maszyn i usług z szczególnym ukierunkowaniem na wzmocnienie – najsilniejszych i najbardziej rozpoznawalnych – marek grupy. Proces integracji odbywa się teraz również w Polsce, w wyniku czego powstaje silniejsza sieć sprzedaży pod jedną wspólną marką. W rezultacie logo UniCarriers zostaje wycofane i zastąpione znakiem TCM, a biały kolor wózków widłowych zmieniony na – bardziej rozpoznawalny i bezpieczniejszy – żółty. 
Historia TCM obejmuje ponad 70 lat doświadczeń (w 1949r. TCM wyprodukował pierwszy japoński wózek widłowy) w projektowaniu bezpiecznych i niezawodnych produktów. TCM wciąż dąży do doskonałości dzięki prostym rozwiązaniom i inteligentnym innowacjom. Nasze silne podstawy i nabyta wiedza pozwalają wprowadzać optymalne ulepszenia i efektywne zmiany, zwiększając wartość i przyczyniając się do poprawy biznesu i społeczności.
UWAGA! Wraz z marką TCM zmieniamy również dane rejestrowe naszej firmy na Agroma Polsad Sp. z o.o. - Autoryzowany Importer TCM w Polsce, Biuro i magazyn: ul. Holenderska 14, 99-300 Kutno, tel. +48 24 254 92 46, www.tcmpolska.eu.