Informujemy, że ta witryna korzysta z plików cookies. W każdej chwili możesz dostosować ustawienia dla plików cookies w swojej przeglądarce. Wiem zamknij.

Krótszy czas oczekiwania, niższa cena GX

Grupa UniCarriers przenosi produkcję modeli GX z Japonii do Hiszpanii. Od stycznia 2015r. pierwsze wózki widłowe serii GX będą zjeżdżać z linii produkcyjnej fabryki w Pampelunie, tej samej w której są produkowane najbardziej znane modele NISSAN Forklift DX i TX3/TX4. W wyniku zmian w produkcji, Klienci będą mogli korzystać z krótszych terminów dostaw, większej elastyczności w dostosowaniu maszyny do potrzeb rynku europejskiego i bardziej ekonomicznych cen. Co więcej, modele GX będę dalej charakteryzować się wysoką jakością wykonania i wydajnością silników.
Wytrzymała i solidna budowa modeli GX sprawia że ten produkt doskonale nadaje się do obsługi długich i ciężkich towarów, wewnątrz i na zewnątrz magazynu, w trudnych warunkach produkcji i dystrybucji, w bardzo wymagających branżach jak np.: recykling, budowlana, stocznie, przemysł stalowy itp.
Modele GX są dostępne z napędem LPG (silnik TB45 z wtryskiem jednopunktowym i katalizatorem spalin) oraz Diesel (silnik ZD30 z układem zasilania Common Rail, filtrem DPF i zaworem EGR), o udźwigu od 3,5t do 5t i wysokości podnoszenia od 3m do 7m. Wózki można doposażyć w wiele opcji poprawiających komfort i bezpieczeństwo pracy m.in.: system automatycznego pionowania masztu, hydrauliczny system tłumienia drgań, joystick (fingertip), kabina z ogrzewaniem itp.
Grupa UniCarriers powstała w wyniku połączenia działów wózków widłowych Nissan Motors Co., Ltd. i Hitachi Construction Machinery Co., Ltd. oraz Innovation Network Corporation of Japan (INCJ). Powołanie grupy i jej bardzo duże dofinansowanie z rządowego programu innowacyjnego miało na celu zwiększenie znaczenia i udziału w globalnym rynku japońskich producentów.
Przedstawicielem UniCarriers w Polsce jest firma POLSAD, dotychczasowy wyłączny importer wózków widłowych Nissan Forklift w naszym kraju.