Informujemy, że ta witryna korzysta z plików cookies. W każdej chwili możesz dostosować ustawienia dla plików cookies w swojej przeglądarce. Wiem zamknij.

Sprawdzony model w nowym wydaniu

 

W miejscowości Podczachy koło Kutna, Jacek Korczak właściciel firmy Polsad, nowego importera wózków widłowych Nissan, otworzył spotkanie prasowe na którym zaprezentowano nowy model wózka widłowego Nissan TX3. Spotkanie obyło się w obiekcie, gdzie na co dzień odbywa się sortowanie i dystrybucja jabłek, zebranych z okolicznych sadów. To pierwsze takie spotkanie z prasą od momentu podpisania umowy z Nissan Forklift, mówił Jacek Korczak, firma Polsad posiada własne oddziały z lokalizowane w Rzgowie, Koninie i Fabianowie koło Kalisza, w sieci firmy jest 14 dealerów wózków marki Nissan.

Nowy wózek Nissan TX wyposażony został w nową elektronikę monitorującą prace wózka, która jest pokazywana wyświetlaczu LCD, dodatkowo na wyświetlaczu pokazywane jest ustawienie tylnego koła, co znacznie ułatwia operatorowi pracę. - Wszystkie wózki z tej serii wyposażono w silniki pompy podnoszenia o macy 14,5KW, bardzo liczący się wzrost mocy, kolejnym nowym elementem wprowadzonym w tych wózkach jest sterowanie funkcjami hydraulicznymi z dodatkowym sygnałem zwrotnym, co oznacza jednakowe prędkości podnoszenia z towarem jak i bez towary w takim samym wychyleniu dźwigni. Dla operatora jest to spore ułatwienie, pozwala na koncentrację nad innymi czynnościami operacyjnymi – powiedział Jakub Korczak specjalista ds. handlowych.

Prezentacja dynamiczna nowego wózka Nissan TX3

Nowe modele wózków Nissan serii TX posiadają wiele udogodnień podnoszących jakość i komfort obsługi, a także wpływające na efektywność operacyjną wózków. - W wózkach tej serii, można dodatkowo „wyprowadzić” wyjście z zasilaniem 12V, dla urządzeń pracujących na takim napięciu, jak np. radia, monitory czy kamery – powiedział Paweł Pawlak dyrektor w Polsad. Wózki wyposażone w systemy odzyskiwania energii w czasie hamowania, rozwiązanie pozwalające na wydłużenie czasu eksploatacji. Nissan wprowadza sukcesywnie nowe rozwiązania w kolejnych modelach wózków widłowych, które są sprawdzone i o określonych już korzyściach.

Wózki widłowe Nissan, pracują w wielu przedsiębiorstwach sadowniczych zrzeszonych w grupach producenckich. - Oceniam, że wszystkich wózków pracujących w przedsiębiorstwach sadowniczych jest około 250 szt. z czego około 200 szt. to wózki marki Nissan. Wiem, że są to bardzo dobre wózki i dlatego z całą świadomością jakości tego wózka, mogę oferować go klientom. W rolnictwie, w tym dziale gospodarki nasze wózki sprawdzają się znakomicie - mówi Jacek Korczak właściciel firmy Polsad. Kontynuowana będzie sprzedaż w regionie centralnej Polski dla grup producenckich, nie tylko owoców ale również warzyw, które zaczynają korzystać z nowoczesnego sprzętu przy produkcji. 

Źródło: log4.pl